FOSKA - Strúhadlo plastové obdĺžnik

0.06 €

Jednoduché plastové strúhadlo vyrobené z PVC, obdĺžnikového tvaru, s oceľovou čepeľou na klasické ceruzky. Dodávané v rôznych farbách.

Podobné produkty

Jednoduché plastové strúhadlo vyrobené z PVC, obdĺžnikového tvaru, s oceľovou čepeľou na klasické ceruzky. Dodávané v rôznych farbách.
0.06 €
Jednoduché stúhadlo v modernom dizajne, vhodné hlavne pre obyčajné ceruzky. Nôž je vybavený bezpečnostným šrúbom aby sa nedal jednoducho odmontovať. Dodávané v štyroch jasných farbách. Výber farby prosím uviesť do poznámky pri objednávke tovaru.
0.41 €
Jednoduché MILAN plastové strúhadlo v klasickom obdĺžnikovom tvare. Vybavené čepeľou z uhlíkovej ocele, ostré a odolné. Ideálne pre grafitové ceruzky a farebné ceruzky. V ponuke v 5 farbách: zelená; modrá; žltá; červená; čierna.
0.17 €
Orezávatko plastové veľké na hrubé ceruzy, priemer 16 mm.
3.1 €
Dizajnové strúhadlo MILAN Cubic s odpadovou nádobkou. Povrch strúhadla má špeciálnu pogumovanú úpravu.vhodné hlavne pre obyčajné ceruzky. Nôž je vybavený bezpečnostným šrúbom aby sa nedal jednoducho odmontovať. Dodávané v štyroch jasných farbách. Výber farby...
1.48 €
Strúhadlo MILAN Basic s jedným otvorom, ideálne pre klasické grafitové ceruzky a farebné pastelky. Ostrá, odolná uhlíková čepeľ. Vybavené bezpečnostným systémom, ktorý zabraňuje oddeleniu čepele od strúhadla. Vhodné pre použitie v škole aj kancelárii. V mixe...
0.47 €
M&G - Strúhadlo plastové M&G Ergo grip, mix farieb Jednoduché plastové strúhadlo vyrobené z PVC s oceľovou čepeľou na klasické ceruzky. Strúhadlo ma pogumovaný úchop príjemný na dotyk. Dodávané v štyroch farbách.
0.39 €
M&G - Strúhadlo plastové M&G dvojité - mix farieb Dvojité plastové strúhadlo bez nádobky. Otvor na klasické ceruzky a otvor na jumbo ceruzky s priemerom 8-12 mm. Dodávané v 3 farebných prevedeniach.
0.34 €